Facebook
Zahrada Flora

Jaro ťuká na dveře – rád tvořím s dětmi

Tento kurz jsme připravili pro rodiče, prarodiče, tety a každého, kdo rád pracuje společně se svými dětmi. Protože sami víme, jak je důležité podporovat v našich dětech ruční práce a lásku k řemeslu, chceme toto poslání předávat dále.

Pod vedením květinářky Míši Pěčkové Kamasové získáte přehled o tom, jak doladit svůj domov v přicházejících jarních dnech k dokonalosti. Vytvoříme si společně krásné jarní aranžmá ze živých květů a přírodních materiálů. Dostanete inspiraci jak si nazdobit dveře, okna a jak vytvořit jarní truhlík...

Přiblížíme Vám správnou techniku přípravy a tvorby květinového aranžmá. Z materiálů, především v přírodním stylu, získáte během třech hodin přehled o tom, jak a co k sobě doladit a kombinovat. Dětem se v průběhu kurzu budeme věnovat i v případě, že již budou unavené a nebo budou chtít tvořit jen tak pro radost v naší tvořivé dílničce pro děti.

Cena:

Cena kurzu je 540,- Kč na rodinu

Termíny:

Rezervace kurzu

Jaro ťuká na dveře – rád tvořím s dětmiCo za tuto cenu dostanu?

Vše, co potřebujete mít k přípravě květinového aranžmá: skleněnou nádobu, veškerý pomocný i doplňkový materiál, řezané květiny, zeleň, sušené dekorace a doplňky. Krajky, stuhy, šňůrky, peříčka na dozdobení. Půjčíme Vám veškeré profesní nářadí. A především budete přímo v kontaktu s lektorem, který se Vám bude plně věnovat.

V ceně je zahrnuto občerstvení (káva, čaj, voda, dobrota)

Jak dlouho seminář potrvá?

Strávíme spolu cca 3 hodiny času, budeme si povídat, sdílet zkušenosti a hlavně tvořit.

Přímo na místě si pak můžete dokoupit další materiály a doplňky, které pak můžete použít na tvorbu vlastních jarních dekorací.

Květinové Klenoty
Bartošovice - Hukovice 54
742 13 Bartošovice - Hukovice

Kontaktní údaje
tel: +420 733 105 265
email: info@kvetinoveklenoty.cz

Provozní doba
Pondělí: Pátek 8:00 – 16:00
 

 
Top