Facebook
Zahrada Flora

Jaro ťuká na dveře – rád tvořím

Tento kurz jsme připravili pro Vás všechny, kteří máte rádi ruční práce. Pokud rádi tvoříte, vyrábíte a máte potřebu zkrášlovet své blízké prostředí, tak tohle je pro Vás to pravé. Kurz osloví každého, kdo se chce učit novým věcem a rád přijme nové pohledy na své tvoření a ochotně se posune dále ve svém sebevzdělání a rozvoji kreativity.

Pod vedením květinářky a zkušené lektorky Míši Pěčkové Kamasové získáte přehled o tom, jak doladit svůj domov v přicházejících jarních dnech k "dokonalosti". Vytvoříme si společně krásné jarní aranžmá ze živých květů a přírodních materiálů. Dostanete inspiraci jak si nazdobit dveře, okna a jak vytvořit jarní truhlík, košík, věneček ...

Přiblížíme Vám správnou techniku přípravy a tvorby květinového aranžmá. Z materiálů, především v přírodním stylu, získáte během třech hodin přehled o tom, jak a co k sobě doladit a kombinovat. Ukážeme Vám možnosti dalších jarních dekorací a doplňků.

Cena:

Cena kurzu je 460,- Kč na osobu

Termíny:

Rezervace kurzu

Jaro ťuká na dveře – rád tvořímCo za tuto cenu dostanu?

Vše, co potřebujete mít k přípravě květinového aranžmá: skleněnou nádobu, veškerý pomocný i doplňkový materiál, řezané květiny, zeleň, sušené dekorace a doplňky. Krajky, stuhy, šňůrky, peříčka na dozdobení. Půjčíme Vám veškeré profesní nářadí. A především budete přímo v kontaktu s lektorem, který se Vám bude plně věnovat.

V ceně je zahrnuto občerstvení (káva, čaj, voda, dobrota)

Jak dlouho seminář potrvá?

Strávíme spolu cca 3 hodiny času, budeme si povídat, sdílet zkušenosti a hlavně tvořit.

Přímo na místě si pak můžete dokoupit další materiály a doplňky, které pak můžete použít na tvorbu vlastních jarních dekorací.

Květinové Klenoty
Bartošovice - Hukovice 54
742 13 Bartošovice - Hukovice

Kontaktní údaje
tel: +420 733 105 265
email: info@kvetinoveklenoty.cz

Provozní doba
Pondělí: Pátek 8:00 – 16:00
 

 
Top