Facebook
Zahrada Flora

Kurzy

Neděle 24.11. 9-12h Čtvrtek 28.11. 16-19h Sobota 30.11. 9-12h Neděle 1.12. 9-12h
Adventní věnec - Rád tvořím

Tento kurz jsme připravili pro ty, kdo mají rádi ruční práce, rádi tvoří a vyrábí. Chtějí se učit novým věcem a mají už trochu zkušeností. Pod vedením lektorky Vám přiblížíme správnou techniku přípravy podkladu adventního věnce. Společně věnec nazdobíme, doladíme a řekneme si, proč vznikl právě tak, jak vznikl.

Cena kurzu je 480,- Kč na osobu (věnec)
Více zde
Pro rodiny s dětmi
Sobota 23.11. 9-12h 14-17h Čtvrtek 28.11. 9-12h Pátek 29.11. 9-12h
Adventní věnec - Rád tvořím s dětmi

Tento kurz jsme připravily pro rodiče, prarodiče, tetičky… Zkrátka pro všechny, kdo rádi tvoří společně s nejmladšími členy rodiny.  Je to kurz, kde mnohem více klademe důraz na osobní motivaci a inspiraci našich dětí. Pracujeme ve skupinkách rodič – dítě nebo celá rodina. Kdy společně tvoříte jednak věnec - symbol Adventu, ale také symbol vlastního rodinného spojení, rodinné pospolitosti. Pod vedením lektorky Vám přiblížíme správnou techniku přípravy podkladu adventního věnce. Protože práce ve skupince s dětmi je časově náročnější na všechny přípravy, budete pracovat s již předem připraveným podkladem z chvojí a větviček. Z dostupných materiálů a doplňků, získáte během dvou a půl hodin přehled, jak a co k sobě doladit a kombinovat. Společně věnec nazdobíme, doladíme a řekneme si, proč vznikl právě tak, jak vznikl.

Cena kurzu je 580,- Kč na rodinu (jeden věnec)
Více zde
Neděle 24.11. 14-17h Neděle 1.12. 14-17h
Adventní věnec - Rád tvořím a chci si odpočinout od dětí

Protože samy víme, jak náročné občas bývá na chvilku ušetřit čas pro sebe, zajistily jsme pro Vás v době konání tohoto kurzu, hlídání pro Vaše děti. Hlídání dětí proběhne přímo na místě. Děti si mohou hrát v připraveném koutku nebo si mohou vyrobit malý dárek. Dospělákům pod vedením lektorky  přiblížíme správnou techniku přípravy podkladu adventního věnce. Společně věnec nazdobíme, doladíme a řekneme si, proč vznikl právě tak, jak vznikl. A pokud usoudíte, že chcete jen tak sedět a poslouchat, i to pochopíme a chvíli odpočinku Vám dopřejeme.

Cena kurzu je 580,- Kč na rodinu (jeden věnec) - včetně hlídání dětí
Více zde
Čtvrtek 28.11. 9-12h Pátek 29.11. 16-19h
Adventní věnec - Rád se dívám, když jiní tvoří a chci se to taky naučit

Tento kurz jsme připravily pro ty, kdo s obdivem vzhlíží ke každému, kdo něco umí. Sami se ale bojí, nebo si nevěří …  i my jsme kdysi začínaly, proto víme, jaké to je. 
Rády se s Vámi podělíme o zkušenosti, naše začátky, pokusy i omyly... Pod vedením lektorky Vám přiblížíme správnou techniku přípravy podkladu adventního věnce.  
Společně věnec nazdobíme, doladíme a řekneme si, proč vznikl právě tak, jak vznikl. Pokud usoudíte, že chcete jen tak sedět, pozorovat, poslouchat, pochopíme  to. Klidně si v klidu tuto chvíli vychutnejte… věnec Vám připravíme.

Cena kurzu je 580,- Kč na osobu (věnec)
Více zde

Květinové Klenoty
Bartošovice - Hukovice 54
742 13 Bartošovice - Hukovice

Kontaktní údaje
tel: +420 733 105 265
email: info@kvetinoveklenoty.cz

Provozní doba
Pondělí: Pátek 8:00 – 16:00
 

 
Top